Naujagimių fotografė

Sveiki! Esu naujagimių fotografė Vilma. Naujagimių fotosesija pradėjau domėtis, kai į pasaulį atkeliavo mūsų pirmagimė Gabija. Kai visas pasaulis pasikeitė, nuo tos akimirkos, kai mažą žmogutį padėjo ant krūtinės… Tai neapsakomi jausmai, kuriuos aš prisimenu iki dabar. Nors nuo pirmos akimirkos širdyje buvo meilė ir džiaugsmas, bet kartu atėjo ir baimė, nežinomybė, nuovargis… Šis naujas gyvenimas įsuko į tokį sūkurį, kai nežinai nei ar rytas, ar vakaras? Ar valgei ar dar ne? Kiek miegojai ar dar tik užmigai? Viskas lėkė žaibišku greičiu ir atsitokėjome, kai mažajai buvo jau šešios savaitės. Tada suskubom mažylę fotografuoti namie, bet aišku, nuotraukos gavosi, tokios kokios gavosi, jau laiko nebeatsuksime… Ir tada supratau, kad naujagimio fotosesija yra ne mažiau svarbi, kaip ir nuspręsti, kur lankysitės nėštumo metu, kur gimdysite, su kokia “karieta” važinės naujagimis, kokius pirksite drabužėlius. Nuo tada manęs neapleido naujagimių fotosesijos mintis. Ir tą mintį pradėjau gvildenti kasdien sūpuodama savo mažylę…

Pradėjau domėtis kaip vyksta naujagimių fotosesija, ką reikia žinoti, ką reikia turėti ir iš pradžių pasirodė gan viskas paprasta. Bet kuo giliau į mišką – tuo daugiau medžių. Bet tas kelias mane labai sudomino, numezgiau eilę kepuryčių ir kitų grožių, kuriuos galėčiau panaudoti naujagimių fotosesijoms. 

Ir mažais žingsneliais ėjau toliau: mokiausi, analizavau, studijavau šį meną. Ir man tai labai patiko ir patinka iki šiol, nors kiekviena naujagimio fotosesija yra kitokia, nes tempą ir sąlygas diktuoja mažoji princesė ar mažasis džentelmenas, bet gal tas ir žavi, nes niekada nebūna nuobodu, atsibodę, visada kažkas naujo, kitaip, neįprasto įvyksta naujagmių fotosesijose. Susipažįstu vis su naujais tėveliais į kuriuos žiūriu kaip į draugus, nes man, tikrai, labai įdomios jų istorijos, jų veiklos, jų gyvenimas. Todėl fotografuojantis ir plepant fotosesijoje laikas skriete praskrieja. Dabar esu įkūrusi naujagimių fotostudiją “Lopšio Sakmės” ir esu naujagimių fotografė.

Kūdikių fotografė
Naujagimio fotografė

Laikui bėgant mus aplankė dar vienas stebuklas. Gimė mūsų sūnus Kajus. Jau dabar nepraleidome progos užfiksuoti mūsų mažylio su sese, su mama, su tėčiu ir vieno. Kai modeliuką turi namuose, tai ir negali sustoti. Todėl mūsų naujagimio fotosesija vyko tris dienas. Nors pilietis gimė ir ne mažas – 4800g, bet pavyko supozuoti visuose induose ir tilpo į visus drabužėlius. Mūsų mažylio naujagimio fotosesijos prisiminimus išsaugojome nuotraukose ir perkėlėme į fotoalbumą.

Žengti fotografijos keliu paskatino mano vyras, kuris fotografuoja vestuves – Sakalas Photography.

Tikriausiai todėl, kad turiu savo vaikų naujagimių fotosesija tapo labai svarbi ir brangi. Labai tikiuosi, kad dar ilgai eisiu šiuo keliu ir sukursiu Jums gražių prisiminimų, kai vartydami albumą, brauksite džiaugsmo ašarą…

Kviečiu susipažinti su manimi, mano darbais, patarimais naujagimio fotosesijai ir kviečiu susisiekti.

Lopšio Sakmės
Šeimos fotosesija
Naujagimių fotografė Kaune